Easy WiFi

Easy WiFi 3.0.146

Korzystaj z darmowego WiFi w telefonie Nokia

Zalety

  • Łatwy w obsłudze
  • Przydatny
  • Wiele opcji konfiguracji

Wady

  • Non stop włączone WiFi może wyczerpać baterię

Bardzo dobry
8

Easy WiFi to darmowe narzędzie, dzięki któremu automatycznie połączysz się z darmowymi sieciami WiFi jeśli tylko będziesz w ich zasięgu.

Easy WiFi to program dla telefonów Nokia z systemem Symbian S60 3rd i 5th, dzięki któremu będziemy mieć dostęp do darmowych sieci WiFi, dostępnych w naszej lokalizacji. Easy WiFi posiada wbudowaną bazę setek tysięcy darmowych hotspotów WiFi na całym świecie, ale potrafi połączyć naszą Nokię również z tymi sieciami WiFi, których nie ma w bazie. Co ważne, jeśli mamy dostęp do zamkniętych sieci WiFi, możemy podać login oraz hasło i będziemy również do nich automatycznie podłączani dzięki Easy WiFi.

Easy WiFi po instalacji wymaga podania adresu poczty e-mail i rejestracji. Z tego powodu musimy być podłączeni do Internetu. Następnie przechodzimy przez prostą konfigurację programu. Możemy w niej ustawić na przykład czy chcemy być powiadamiani sygnałem dźwiękowym o połączeniu z darmowym WiFi. Użytkownicy dotykowych Nokii będą mogli również możliwość używania map, w celu znalezienia lokalizacji darmowego hotspotu.

Easy WiFi

Download

Easy WiFi 3.0.146

Opinie użytkowników o Easy WiFi